Novinky ohledně PRS 2009

17. března 2009 v 23:28 | OPRS |  5. ročník
Tento článek již nebude průběžně aktualizován.

Přípravy na letošní ročník Procházky růžovým sadem jsou v plném proudu. Pokud vás zajímá, co vás letos čeká, čtěte pozorně následující řádky.

Základna pro letošní ročník je chata Křesťanských sborů na Nivách u Vsetína. Kdo jste tam někdy byl, tak víte, že určitě stojí za to tam chvíli pobýt, i kdyby člověk kvůli tomu musel nachodit 40 km v okolních lesích.

Týmy dostanou mapu se zaznačenými body a rozejdou se do tmy. Po zkušenostech z předchozích ročníků předpokládáme, že týmy, které Procházku dokončí, nebo vzdají, se budou trousit zpátky v průběhu sobotního odpoledne. Na Nivách je bude čekat vytopená chata a vychlazená kofola. Limitem, do kterého budou muset být všichni účastníci zpátky na chatě, bude opět některá z podvečerních hodin.

Poté, co se všichni znovu sejdeme, navečeříme se vyhlášeného oprsáckého guláše a následně proběhne vyhlášení výsledků. No a protože nejspíš budete všichni hotoví, půjdete brzo spát, zatímco organizátoři budou žonglovat s ohněm, koukat na filmy, hrát pinec, karty,... No prostě řádit. Kdo se přes den nedostatečně zničí, může s nimi zkusit držet krok.

No a v neděli ráno bude přímo na chatě bohoslužba. Po ní uklidíme a vyrazíme domů, každý s vynikající bagetou na cestu.

Byli bychom rádi, kdyby se o Procházce dozvědělo co nejvíc lidí, takže neváhejte tento článek šířit mejlem, papírem nebo čímkoliv jiným. Je možné na Procházku pozvat lidi i přes facebook, konkrétně přes tuhle stránku: http://www.facebook.com/event.php?eid=67168313046

Váš OPRS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.