Všechno, co jste kdy chtěli vědět o letošním ročníku Procházky (ale báli jste se zeptat)

12. dubna 2011 v 11:26 | OPRS |  7. ročník
Procházka růžovým sadem 2011 bude 15.-17. dubna, a to v Králíkách (okres Ústí nad Orlicí) a okolních lesích, základnou pro letošní ročník je místní gymnázium. Týmy budou i letos 2-4členné, kapitán musí mít alespoň 18 let. Cena akce pro jednoho účastníka je 170 Kč.

Pokud by někdo chtěl jet, ale nemá s kým, zkuste se podívat na již přihlášené týmy a napsat někomu, kdo má ještě volná místa v týmu, popřípadě to vyzkoušejte na Facebooku (na fanouškovské stránce Procházka růžovým sadem nebo na stránce události Procházka růžovým sadem 2011).

Už je sice pozdě na přihlašování týmů, ale můžete pořád své týmy doplňovat dalšími lidmi (pokud někoho chcete doplnit, napište nám a my vám ho přidáme do týmu).

A hlavně nezapomeňte do pátku zaplatit startovné!

Program:
Příjezd v pátek 15. 4. do 21.00, můžete se postupně začít trousit od 17.00, dřív vám nikdo neotevře. Okolo deváté bude společná (námi připravená) večeře, seznámení s pravidly a další organizační věci. Vypuštění na hru bude provedeno okolo 23.00 a následovat bude procházení se až do soboty, do 18.00 - na tuto dobu si prosím vezměte vlastní jídlo a pití. Po návratu na gympl všechny čeká guláš, okolo 20.00 vyhlášení výsledků a poté organizovaná i volná zábava. Program Procházky končí v neděli po bohoslužbě. Nejpozději v poledne.

S sebou potřebujete:
- spacák a karimatku
- přezůvky
- kelímek na pití a lžičku
- vybavení na hru: Bible - Český ekumenický překlad, pravítko, někdo, kdo umí morseovku (případně sepsaná morseovka na papíře)
- dále doporučujeme: další potřeby na luštění, baterku, teplé oblečení, dobré boty

Mapu okolí si brát nemusíte (ani nesmíte), dostanete ji od nás.

Důležité upozornění pro všechny čistotymilovné lidičky - na gymnáziu v Králíkách není sprcha! Možná pro některé z vás sprchu zajistíme, ale radši s tím nepočítejte.

Letošní pravidla najdete na této adrese. Je v nich pár změn oproti minulému roku, tak si je pro jistotu přečtěte i vy, kteří už jste na Procházce někdy byli.

Jak se dostat v pátek na základnu:
Gymnázium najdete zde a vypadá takhle:
Pokud jde o spojení do Králík, tak moc není nad čím jásat. Ze Zábřeha se tam vlakem dostanete buď přes Ústí nad Orlicí (což je trochu z ruky) nebo přes Hanušovice, Lichkov a pak zpátky do Králík (nebo můžete vystoupit už při cestě do Lichkova v Červeném Potoku, ale pak se ještě projdete). Nejkratší a nejjednodušší spojení bude asi autobusem, případně autobusem do Štítů a potom vlakem do Králík. Každopádně doporučujeme si včas najít spojení, ať potom nejste nepříjemně překvapeni, kdy a jak dlouho to vlastně jede.


Tento článek budeme průběžně aktualizovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.