Nějaké bližší info k 8. Procházce, která bude opět v Králíkách

21. ledna 2012 v 15:41 | OPRS |  8. ročník
Už je to jisté: Procházka růžovým sadem bude i letos. Možná už jste se někteří těšili, že když se tady dlouho nic neděje, třeba vám pro letošek dáme pokoj. Nenechte se ale mýlit naší nečinností (jednalo se o klasický letní spánek).

Tady dodáváme nějaké bližší informace, na které jste už určitě všichni velmi zvědaví:


O co jde? Jak určitě všichni víte, jde o šifrovací hru, kterou pořádá 41. PH Royal Rangers Zábřeh.

Pro koho to je? Jako každý rok, tak i letos se klasicky můžou účastnit 2-4členné týmy. V každém týmu musí být minimálně jeden člověk nad 18 (který přebírá zodpovědnost za své nezodpovědné kamarády) a doporučený věk ostatních je alespoň 12 let.

Kde to je? Tento rok se podíváme znovu do Králík (okres Ústí nad Orlicí), kde bude naší základnou místní gymnázium. Ale rozhodně se nemusíte bát, že byste šli stejnou trasou, jako loni - to ani omylem (teda spíš leda omylem). V okolí Králík je hromada krásných míst. A kupříkladu na Králický Sněžník jsme se ještě nedrápali ;-). Celková trasa bývá od 30 do 50 km, ale pokud rádi bloudíte, můžete si ji klidně ještě prodloužit.

Kdy si máme uvolnit termín? Rozhodně si nic neplánujte na 23.-25. března a napište si na toto datum do diářů velkými písmeny PROCHÁZKA RŮŽOVÝM SADEM. Příjezd je v pátek odpoledne (registrace bude od 17:00 do 21:00), večer začne samotný závod, který končí v sobotu večer, a v neděli bude ještě dopoledne společný program, po kterém se odjíždí domů.

Kolik po nás budete chtít peněz? Startovné pro jednoho je 200 Kč. V ceně je zahrnuté ubytování (ve vlastním spacáku), páteční a sobotní večeře, bageta na cestu a ceny pro vítěze.

Proč tam jet? Protože je občas fajn zjistit, co ve vás je a kolik toho zvládnete :)

Co všechno si máme vzít? Spacák a karimatku, přezůvky, kelímek na pití, ešus (talíř) a lžičku, šifrovací pomůcky a určitě se vám bude hodit i baterka, jídlo na samotný závod, teplé oblečení a dobré boty.

Co máme teda dělat dál? Najděte si tým a přihlašujte se do 18. 3. pomocí přihlašovacího formuláře, který se co nevidět na těchto stránkách objeví. Pokud nevíte jak najít tým, zkuste se buď v komentářích k tomuto článku nebo na facebooku (www.facebook.com/ProchazkaRuzovymSadem) domluvit s někým jiným, kdo také shání tým. Jestli máte nějaké dotazy, tak nám je napište na e-mail organizatori.prs@gmail.com. A také nezapomeňte stále sledovat tyto stránky, kde se budou ještě objevovat další informace.


A teď už se můžete v klidu začít těšit na 8. ročník Procházky růžovým sadem. My už se těšíme.
OPRS
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.