Co nového se ví o letošní Procházce

19. února 2013 v 15:39 | OPRS |  9. ročník
Sem budeme průběžně doplňovat informace o letošním ročníku Procházky růžovým sadem.


Devátý ročník Procházky růžovým sadem se bude konat od pátku 12. do neděle 14. dubna. Co se týče bližšího programu, tak neplánujeme žádnou změnu oproti minulým ročníkům, tzn. v pátek kolem deseti, jedenácti večer bude start, v sobotu se budete procházet a večer bude následovat vyhlášení výsledků. Ráno potom zařídíme přímo na místě bohoslužbu, na kterou jste všichni srdečně zváni.

Cena letošní Procházky bude 220 Kč na osobu, což je víc než loni, ale snad se nám díky tomu povede tentokrát neskončit v mínusu. Informace o přihlašování týmů najdete tady.

Místo, které jsme si pro tento ročník vybrali jako základnu, je dům Kornela a Danky (a Mii a Zoe) Walkových ve Skorošicích. Zatím na něm stále probíhají stavební práce, ale předpokládáme, že i tak se do něj všichni v pohodě vejdeme. Nahoře v prvním patře je obrovská místnost, kterou budeme využívat kromě spaní taky k rozstřelu, vyhlášení výsledků a podobně. Skorošice se nacházejí až skoro v Polsku, hned za Žulovou na silnici z Jeseníku do Javorníku. Nejbližší vlaková stanice je Tomíkovice. Na této mapě máte Skorošice označené hvězdičkou, ať máte aspoň hrubou představu o tom, kde že to vlastně je:


Toť zatím vše. Už se na vás všechny těšíme a vymýšlíme co nejzákeřnější šifry.

Váš OPRS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.