5. ročník

Anketa

7. dubna 2009 v 16:42 | cube
Rozhodli jsme se, že vám, účastníkům letošní Procházky, dáme možnost mluvit nám do té příští. Tak tedy využijte tuto skvělou příležitost a napište nám do komentářů k tomuto článku co se vám letos líbilo, co naopak moc ne a jak by se dala Procházka pro příště vylepšit.

Ohlédnutí za letošní Procházkou

6. dubna 2009 v 19:17 | cube
V sobotu byla konference velitelů RR, tak jsme narychlo splácali dohromady nějaké fotky a videa a udělali jsme alespoň tohle, aby se o tom, jak to vypadalo na letošní Procházce, dozvědělo pokud možno co nejvíc hlídek. Není to nic úžasného, ale myslím, že se na to spousta z vás ráda podívá.
Pokud si chcete tohle video stáhnout v původní kvalitě, můžete tady.

Trasa Procházky 2009

5. dubna 2009 v 23:19 | taktik
Tady se můžete mrknout, kde že vlastně byly ty šifry schované a nostalgicky zavzpomínat :)

Šifry 2009

2. dubna 2009 v 19:54 | cube
Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych vyhověl davům a dal sem šifry z letošní Procházky. Takže vy, co jste nebyli na přednášce o tom, jak se měly správně luštit, se do nich můžete s chutí pustit.

Jak dopadla Procházka 2009

29. března 2009 v 0:04 | OPRS
Tak je za námi další ročník Procházky. A to výsledkově velice zajímavý ročník. Poprvé nebyl ve vítězném týmu ani jeden Pohanka. Poprvé dokonce nebyl ve vítězném týmu ani jeden Zábřežák (a to až do letošního ročníku se pouze dva lidé mohli pochlubit tím, že vyhráli Procházku a nejsou ze Zábřeha nebo jeho okolí). Zábřežáci letos propadli, jejich nejlepší tým byl až pátý! Ale to je jenom dobře pro konkurenci mezi týmy a větší dramatičnost celého závodu. Vždyť to už začínala být nuda... Zato Růža, ten si svoje třetí místo drží, ať se děje co se děje. Asi ho má předplacené, nebo co.
Letos jsme taky diskvalifikovali jako diví. A to dokonce i - světe, div se - loňské vítěze. Jinak orgánizátorům letos pár věcí nevyšlo podle jejich představ, a z reakcí víme, že ani podle představ účastníků, ale uhlídat všechno se nedá. Opět měla Procházka dramatické rozuzlení, a tak jako loni se týkalo prvních dvou týmů. O vítězství se rozhodovalo až na cílové rovince, přesněji řečeno na cílovém kopci. Organizátory nešťastně schované klíče totiž našel až druhý tým, který dorazil na vrchol. Vůbec byla letošní Procházka až příliš o hledání a méně o ostatních dovednostech. Ale máte teď všichni rok na to, abyste nám to odpustili, a doufáme, že se s vámi se všemi na příští Procházce opět shledáme...
A jak to vlastně letos všechno dopadlo?
tým
nalezené šifry
vyluštěné
klíč
pořadí
Mara, Palo, Tom8
8
ANO
1.
Hanka, Terka, Vojta, Honza7
7
NE
2.
Růža, Jehňa7
5
NE
3.
Martina, Jana8
3
NE
4.
Danka, Mia, Alča4
3
NE
5.
Alča, Barča, Jana2
2
NE
6.
Míla, Petra, Anička, Katka0
0
NE
7.
Katka, Peťa, Marek, Lenka7
7
NE
disk. (8.)
Hanďa, Lenka, Jaňulí, Petra3
2
NE
disk. (9.)
Monika, Martin, Martin1
0
NE
disk. (10.)
Sledujte i nadále tento blog, brzo se tu objeví šifry, možná nějaká pěkná statistika, časem snad i video, a kdovíco dalšího, co nás napadne. Zatím se můžete podívat sem na některé fotky.
A mimochodem, pro prezentaci Procházky by se nám hodilo, kdyby někdo z účastníků napsal o letošním ročníku nejaký článek. Tak se nenechte se pobízet a pište. Když se nám sejde článků víc, vůbec se zlobit nebudeme :)

Podrobné info

24. března 2009 v 14:23 | ondra
Tento článek již nebude aktualizován

Novinky ohledně PRS 2009

17. března 2009 v 23:28 | OPRS
Tento článek již nebude průběžně aktualizován.

Přihlášení na PRS 2009

17. března 2009 v 23:24 | taktik
Tady je seznam zatím přihlášených týmů na Procházku růžovým sadem 2009:

Jak se dostat na Nivy

15. března 2009 v 17:17 | ondra
Tady je mapa, abyste věděli, kde ty Nivy vlastně jsou. A tady se můžete podívat rovnou na mapy.cz
Ta chata vypadá takhle:

Pozvánka na Procházku růžovým sadem 2009

4. února 2009 v 0:00 | cube
 
 

Reklama