6. ročník

Šifry z Procházky 2010

19. dubna 2010 v 19:18 | cube
Letos byly šifry o něco těžší než minule. Některé věci jsme taky dodělávali na poslední chvíli, jako například slavnou šifru "skákal pes", nebo nápovědu u osmisměrky, což se potom negativně projevilo na jejich luštitelnosti.
Pokud si chcete šifry stáhnout, máte možnost zde.

Výsledky Procházky růžovým sadem 2010

18. dubna 2010 v 18:15 | cube
Tak je za námi další ročník Procházky, a to ročník pro nás organizátory možná nejnáročnější. Možná se zde časem objeví článek o tom, co všechno jsme stihli letos při přípravě Procházky zažít. Doufáme, že vás, kteří jste letos dopláceli na to, že jste na některých stanovištích byli dřív než my, neodradí tyto problémy od účasti v příštích ročnících naší šifrovací hry. Všem, kteří kvůli nám někde zbytečně ztráceli drahocenný čas, se omlouváme.
A jak to všechno nakonec dopadlo? Letos nám sice žádný tým nepřinesl klíč, ale přinést ho se v dosavadní historii Procházky povedlo dohromady jenom čtyřem týmům, takže není proč zoufat. Příště se snad pochlapíte. Letos to vypadalo, že budeme muset diskvalifikovat 5 týmů, což by byl nový rekord. Ale my jsme se nakonec rozhodli, že to vyřešíme jinak, takže ve výsledkové listině pro letošní ročník žádný diskvalifikovaný tým nenajdete. Místo toho se v ní objevila kolonka "Došli do limitu?".
Pořadí
Tým
Vyluštěné šifry
Nalezené šifry
Došli do limitu?
Klíčů
1.
Vedlebejbi
7
8
ANO
0
2.
Japato
5
6
ANO
0
3.
Staříci
5
5
ANO
0
4.
Totální pokrytí
4
9
ANO
0
5.-6.
Jedenáctka
3
6
ANO
0
5.-6.
Pokračování příště
3
6
ANO
0
7.
Chaverim
1
6
ANO
0
8.
Ovečky
3
6
NE
0
9.
Ludovík
2
6
NE
0
10.
Cacher's
2
4
NE
0
11.
Chmuchma
1
4
NE
0
12.
Opava
0
1
NE
0

Podrobnější info

12. dubna 2010 v 22:47 | ondra
Sraz:
- pátek 16. 4. do 20:30
- chata Nivy u Vsetína (tady je to na mapy.cz)

Jak se dostat na Nivy

12. dubna 2010 v 16:00 | ondra
Tady je mapa, abyste věděli, kde ty Nivy vlastně jsou. A tady se můžete podívat rovnou na mapy.cz

Finanční zpráva

8. dubna 2010 v 23:20 | ondra a taktik
Účastnický poplatek na Procházku je 240 Kč. Někomu se to zdá normální, pro někoho to je příliš. Patříte-li do té první skupiny, nemusíte dále číst. Sympatizujete-li však spíše s tím druhým názorem, čtěte velmi pozorně.

Pravidla 2010

6. dubna 2010 v 15:47 | oprs
Toto jsou aktuální pravidla pro Procházku růžovým sadem 2010. Do startu se ještě mohou změnit, ale určitě ne nijak dramaticky.

Jak pokračují přípravy na Procházku 2010

28. března 2010 v 21:19 | cube
Přípravy na letošní Procházku jsou v plném proudu. Abyste si nemysleli, že se jenom flákáme, připravili jsme pro vás tuto vychytávku, ze které snadno poznáte, na čem zrovna pracujeme a co už máme hotové. Zde můžete sledovat naši snahu online a fandit nám, ať všechno stihneme včas.

Jel bych, ale nemám s kým...

28. března 2010 v 21:04 | taktik
Asi nejčastější výmluva, proč nejet na Procházku, zní nějak podobně jako nadpis tohohle článku. Leč někdy to může bý pravda. Ale proč by potom takoví lidé, jsa obklopeni lidmi řekněme méně nadšenými, měli zůstat doma a potají závidět těm šťastnějším, kteří se Procházky mohli zúčastnit? A tak jsme si řekli ne, nenecháme vás na holičkách, drazí dobrodruzi, a tímto slavnostně zprovozňujeme tuto novou službu. Každý, kdo by chtěl jet, ale nemá s kým, nechť přidá komentář k tomuhle článku (nejlíp se svým jménem a kontaktem na sebe). Takže, hledáte-li tým, mrkněte do komentářů a napiště se tam, nebo si vyberte z těch, kteří už se napsali.

Zatím přihlášené týmy

25. března 2010 v 23:13 | taktik

název
1. člen
2. člen
3. člen
4. člen
zaplaceno
1
Cacher's
Čestmír Tichý
(Olomouc)
Alexandr Liolias (Olomouc)Laďa Petrecký (Loštice)
Jan Zatloukal (Olomouc)
ANO
2
ChmuChma
Martina Hrnčiříková (Vizovice)Jana Hrnčiříková (Vizovice)-
-
ANO
3
Opava
Jiří Ščudlík
(Otice)
Aleš Kurečka
(Opava)
Vít Kurečka
(Opava)
Kateřina Lesová
(Opava)
ANO
4
Japato
Tomáš Broda
(Třinec)
Pavel Broda
(Třinec)
Jan Czernek
(Třinec)
-
ANO
5
Ludovík
Marek Mazur
(Vendryně)
Verča Černeková
(Bystřice)
Štěpan Karwiec
(Třinec)
David Raszka
(Bystřice)
ANO
6
Totální pokrytí
Josef Švirák
(Zlín)
David Král
(Praha)
Petr Štica
(Zlín)
Jakub Fridrich
(Kobylí)
ANO
7
Chaverim
Josef Jan Kovář
(Brno)
Přemysl Kavalec
(Brno)
Jitka Petrželová
(Brno)
Lada Suchomelová
(Brno)
ANO
8
Vedlebejbi
Dana Pohanková
(Zábřeh)
Jiří Süč
(Postřelmov)
Marek Hecl
(Zábřeh)
Tomáš Švec
(Véska)
ANO
9
Ovečky
Jan Kretek
(nevim)
Jiří Růžička
(Židlochovice)
--ANO
10
Staříci
Jana Kadaňková
(Val. Bystřice)
Alča Rýparová
(Rožnov pod Radhoštěm)
Eva Kadaňková
(Val. Bystřice)
-ANO
11
Jedenáctka
Hana Ohlídalová
(Hostice)
Alena Stehlíková
(Rapotín)
Iveta Levová
(Frýdek-Místek)
Michal Ohlídal
(Hostice)
ANO
12
Pokračování příště
Michal Schulz
(Polička)
Lenka Pohanková
(Zábřeh)
Petr Ohlídal
(Hostice)
-ANO

Přihlašování na PRS 2010

5. února 2010 v 22:24 | taktik
A je to tu! V pondělí 15. února v 19:30 jsme spustili registraci týmů na Procházku 2010. Tak rychle domlouvejte týmy a vymýšlejte jejich názvy. Chata není nafukovací, takže být vámi, určitě neotálím.
Podmínky pro přihlášení týmu:
  • dva až čtyři odhodlaní a na vše připravení člověci
  • každý z nich ve věku alespoň 12 let
  • jeden člen týmu musí být stár alespoň 18 let (a přebírá zodpovědnost za svůj tým)
  • včas zaplacená záloha za celý tým (100 Kč na osobu) (platba zálohy: hotově komukoliv z OPRSu nebo přes účet (číslo účtu s vaším var. symbolem vám přijde v emailu po zaregistrování týmu))
Přihlašovací formulář najdete ZDE.
***********************************************************************************************************************************************************************
POZOR!!!
Ne všechny prohlížeče zobrazí přihlašovací formulář správně. Doporučujeme otevřít jej ve Firefoxu, který by s ním neměl mít problémy. Pokud máte prohlížeč, který zobrazuje přihlašovací formulář špatně, a nechce se vám kvůli přihlášení na PRS instalovat jiný, napište na ondra.bartik@seznam.cz.
***********************************************************************************************************************************************************************
PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE DO NEDĚLE 11. DUBNA VČETNĚ. DO TOHOTO DATA TAKÉ MUSEJÍ VŠICHNI ČLENOVÉ TÝMU ZAPLATIT ZÁLOHU (ROZHODUJÍCÍ PRO PLATBU PŘES ÚČET JE DATUM ODESLÁNÍ PLATBY).

Ohlédnutí za loňskou Procházkou

16. ledna 2010 v 21:36 | cube
Zde si můžete prohlédnout neoficiální video z Procházky 2009. Pokud si jej chcete stáhnout, máte možnost tak učinit zde.

Plakát Procházky růžovým sadem 2010

15. ledna 2010 v 23:39 | cube
(c) 2009 by Mia Dvorský

Žijem!!!

10. ledna 2010 v 22:07 | taktik
Cílem tohoto článku je ukázat všem návštěvníkům tohoto blogu, ať už náhodným kolemjdoucím, kteří se sem omylem odkuďsi proklikali, nebo našim věrným fanouškům, kteří každý týden s neochvějnou nadějí otevřou tenhle blog, čekajíce tu konečně nějaký ten nový článek nebo alespoň náznak jakékoliv aktivity ze strany organizátorů, že i tento rok počítáme s naším, vaším, extrémním, dechberoucím, pohodovým a všemi netrpělivě očekávaným závodem a vyjde-li vše tak, jak má, uvidíme se v dubnu na startu (a co je důležitější - taky v cíli) Procházky 2010! Jej, to je věta. Tolik myšlenek najednou, ani jsem nikde nestihl udělat tečku. Ale vraťme se k tématu. Byli jsme upozorněni, že náš způsob prezentace pomocí tohoto blogu není ideální z důvodu grafické prostoty, a tudíž bychom měli zapracovat na zlepšení jeho vzhledu. Argumentovali jsme sice heslem, že v jednoduchosti je krása, ale odpovědí nám byl shovívavý úsměv profesionálního grafika. A tak jsme po čase usoudili, že má pravdu. Výsledkem toho by měl být pro mnohé přijatelnější háv procházkovského blogu. Však uvidíte sami :)
 
 

Reklama