7. ročník

Trasa Procházky růžovým sadem 2011

17. dubna 2011 v 22:05 | taktik
Trasu Procházky 2011 najdete tady.
Trasy jednotlivých týmů najdete v Galerii: PRS 2011

Šifry z Procházky růžovým sadem 2011

17. dubna 2011 v 17:13 | cube
Letošní šifry najdete zde.

Výsledky PRS 2011

17. dubna 2011 v 16:20 | cube
PořadíTýmKlíč
Vyluštěné
šifry
Nalezené
šifry
1.1. Samuelova 14,24 (ne-tým + No.. .)ANO99
2.nestihamANO1010
3.TrzynieczocyANO910
4.ViajerosANO99
5.Ti ChodniNE910
6.TOP TWONE99
7.staříciNE79

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o letošním ročníku Procházky (ale báli jste se zeptat)

12. dubna 2011 v 11:26 | OPRS
Procházka růžovým sadem 2011 bude 15.-17. dubna, a to v Králíkách (okres Ústí nad Orlicí) a okolních lesích, základnou pro letošní ročník je místní gymnázium. Týmy budou i letos 2-4členné, kapitán musí mít alespoň 18 let. Cena akce pro jednoho účastníka je 170 Kč.

Pokud by někdo chtěl jet, ale nemá s kým, zkuste se podívat na již přihlášené týmy a napsat někomu, kdo má ještě volná místa v týmu, popřípadě to vyzkoušejte na Facebooku (na fanouškovské stránce Procházka růžovým sadem nebo na stránce události Procházka růžovým sadem 2011).

Už je sice pozdě na přihlašování týmů, ale můžete pořád své týmy doplňovat dalšími lidmi (pokud někoho chcete doplnit, napište nám a my vám ho přidáme do týmu).

A hlavně nezapomeňte do pátku zaplatit startovné!

Program:
Příjezd v pátek 15. 4. do 21.00, můžete se postupně začít trousit od 17.00, dřív vám nikdo neotevře. Okolo deváté bude společná (námi připravená) večeře, seznámení s pravidly a další organizační věci. Vypuštění na hru bude provedeno okolo 23.00 a následovat bude procházení se až do soboty, do 18.00 - na tuto dobu si prosím vezměte vlastní jídlo a pití. Po návratu na gympl všechny čeká guláš, okolo 20.00 vyhlášení výsledků a poté organizovaná i volná zábava. Program Procházky končí v neděli po bohoslužbě. Nejpozději v poledne.

S sebou potřebujete:
- spacák a karimatku
- přezůvky
- kelímek na pití a lžičku
- vybavení na hru: Bible - Český ekumenický překlad, pravítko, někdo, kdo umí morseovku (případně sepsaná morseovka na papíře)
- dále doporučujeme: další potřeby na luštění, baterku, teplé oblečení, dobré boty

Mapu okolí si brát nemusíte (ani nesmíte), dostanete ji od nás.

Důležité upozornění pro všechny čistotymilovné lidičky - na gymnáziu v Králíkách není sprcha! Možná pro některé z vás sprchu zajistíme, ale radši s tím nepočítejte.

Letošní pravidla najdete na této adrese. Je v nich pár změn oproti minulému roku, tak si je pro jistotu přečtěte i vy, kteří už jste na Procházce někdy byli.

Jak se dostat v pátek na základnu:
Gymnázium najdete zde a vypadá takhle:
Pokud jde o spojení do Králík, tak moc není nad čím jásat. Ze Zábřeha se tam vlakem dostanete buď přes Ústí nad Orlicí (což je trochu z ruky) nebo přes Hanušovice, Lichkov a pak zpátky do Králík (nebo můžete vystoupit už při cestě do Lichkova v Červeném Potoku, ale pak se ještě projdete). Nejkratší a nejjednodušší spojení bude asi autobusem, případně autobusem do Štítů a potom vlakem do Králík. Každopádně doporučujeme si včas najít spojení, ať potom nejste nepříjemně překvapeni, kdy a jak dlouho to vlastně jede.


Tento článek budeme průběžně aktualizovat.

Pravidla 2011

11. dubna 2011 v 2:15 | cube
Toto jsou aktuální pravidla pro Procházku růžovým sadem 2011 s drobnými změnami oproti pravidlům z minulého roku. Do startu se ještě mohou změnit, ale určitě ne nijak dramaticky.

Video z Procházky 2010

4. dubna 2011 v 23:02 | cube

Přihlášené týmy

16. března 2011 v 1:24 | taktik

název týmu1. člen2. člen3. člen4. členzaplaceno?
1TOP TWO
David Raszka
(Bystřice)
Lukáš Raszka
(Bystřice)
--ANO
2Nechráněný Název
Martina Hrnčiříková
(Vizovice)
Jana Hrnčiříková
(Vizovice)
--ANO
3staříci
Alča Rýparová
(Rožnov p. R.)
Honza Blažek
(?)
Jana Kadaňková
(Valašská Bystřice)
-ANO
4Ti Chodni
Petr Kadaňka
(Vidče)
Tomáš Kahánek
(Kopřivnice)
Jan Zápeca
(Zlín)
-ANO
5nestiham
Alena Stehlíková
(Rapotín)
Kateřina Pohanková
(Zábřeh)
Kamil Jaroň
(Bohumín)
-ANO
6Divočáci
Štěpán Studénka
(Veselí nad Moravou)
Jakub Mészáros
(Brno)
Michaela Sedláčková
(Brno)
Kateřina Rafaelová
(Brno)
ANO
7Trzynieczocy
Jan Czernek
(Konská)
Vojtěch Turoň
(Vendryně)
Tomáš Broda
(Třinec)
-ANO
8Jehně a Růža
Jiří Růžička
(Židlochovice)
Jan Kretek
(To ví jen Jehně)
--ANO
9No.. .
Petr Ohlídal
(Hostice)
Jakub Fridrich
(Kobylí)
--ANO
10ne-tým
Dana Pohanková
(Zábřeh)
Lenka Pohanková
(Zábřeh)
Šárka Ohlídalová
(Zábřeh)
-ANO
11Viajeros
Marika Mytýzková
(Praha)
Ondřej Vojtíšek
(Praha)
Daniel Pumr
(Praha)
-ANO

Už je sice pozdě na přihlašování týmů, ale můžete pořád své týmy doplňovat dalšími lidmi (pokud někoho chcete doplnit, napište nám a my vám ho přidáme do týmu).

A hlavně nezapomeňte do pátku zaplatit startovné!

Kdy, kde, za kolik, jak a proč bude letošní Procházka?

9. března 2011 v 11:59 | OPRS
Kdy?
Datum už je stanovené na 15.-17. 4. 2011, předpokládaný začátek bude v pátek večer okolo 9 hodiny a konec v neděli okolo poledne. Ale oba časy se mohou ještě lehce měnit a zpřesňovat.

Kde?
Králíky a bližší i vzdálenější okolí - záleží na tom, jak moc budete bloudit. Kdo neví, kde se Králíky nacházejí, koukněte na mapu.
Pro ty, co neví, kam tohle městečko zařadit - jedná se o obec na pomezí východních Čech a severní Moravy u hranic s Polskem - proto nedoporučujeme bloudit moc daleko. Leda že byste měli v plánu nákupy . V okolí Králíků je spousta zajímavých věcí k vidění a doufám, že během Procházky některé navštívíte. Pokud se s nimi chcete zatím seznámit alespoň na dálku, můžete mrknout například na oficiální stránky města.

Jak?
No ještě se ptejte… Rozhodně pěšky! Hezky každý po svých .

Za kolik?
To je ještě trochu ve hvězdách… ale nebojte, včas se toho dopočítáme a dáme vědět. A letos by se mělo platit míň než minulé (minimálně 2) ročníky. Znáte tu rovnici: nižší cena = menší luxus = větší zábava, no ne? Proto tedy letos nebude žádný krásný krb na chatě na Nivách, ale tělocvična na gymnáziu v Králíkách. A s tím je samozřejmě spojeno jisté nepohodlí - jako delší cesta do sprchy a na záchod, nutnost přinést si vlastní karimatku a podobně. Ale věříme, že všichni účastníci Procházky jsou "drsní hoši" a s tímto maličkým nepohodlím se lehce srovnají.

Proč?
Protože my ji nachystáme a protože vy (snad) přijedete. Abyste si ji spolu s námi užili i letos.

Těšíme se na vás .

Váš OPRS

Procházka růžovým sadem bude!

23. února 2011 v 19:25 | cube
Ano, přestože to dlouho nevypadalo příliš růžově, bude Procházka růžovým sadem i v roce 2011! Sedmý ročník naší šifrovací hry se uskuteční v termínu 15.-17. dubna. Kde, to je zatím tajemství, ale pokud budete sledovat náš blog, včas se to dozvíte.
 
 

Reklama